Palangės

Galime pasiūlyti dviejų tipų palanges: išorines ir vidines.

Išorinės palangės – cinkuotos arba cinkuotos ir dengtos poliesteriu. Poliesteriu dengtos palangės ypatingos tuo, kad gali būti dažomos pasirenkama spalva (pagal RAL  kodą). Tai ypač aktualu tiems, kurie nori pritaikyti išorinės palangės spalvą prie savo namo fasado. Poliesterine danga nudažytos palangės taip pat ypatingos ir tuo, kad nuo jų ne taip garsiai girdisi lietaus lašų “barbenimas”, lyginant su cinkuotomis palangėmis nepadengtomis jokia papildoma danga. Poliesterinis padengimas taip pat padidina ir antikorozines savybes.

Vidinės palangės. Siūlome kokybiškas, drėgmei atsparias Belgijos firmos “TRIPLACO” medžio drožlių plokštės (MDP) palanges (su “snapeliu”), padengtas aukšto spaudimo laminatu, bei „LAMINTEX“ gamintojo MDP palanges EKO. Pagrindo storis 18mm, snapelio storis 36 -38 mm.

Taip pat siūlome plastikines (PVC) palanges, padengtas laminatu (HPL), naudojant aukšto slėgio laminavimo presą. PVC palangės rekomenduojamos drėgnose patalpose, taip pat kur yra skysčių išsiliejimo rizika.